Nezaradené

Milí návštevníci, ctení užívatelia,

zavítali ste na stránky, ktoré pre Vás pripravil kolektív autorov Filozofickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre a Katedry všeobecných dejín FiF Univerzity Komenského v Bratislave. Hlavným zámerom projektu č. 014UKF-4/2012 Kultúrnej a edukačnej grantovej agentúry (KEGA) Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR s názvom Európsky stredovek interaktívne je vytvoriť učebnú pomôcku v predmete dejepis, ktorá bude jednoducho prístupná pre pedagógov a študentov stredných škôl. Veríme, že stredoškolskí učitelia a študenti získajú prostredníctvom stránky promptný prístup k overeným informáciám nielen o historickom vývoji stredovekej Európy.

Vitajte vo WordPress. Toto je váš prvý článok. Upravte ho alebo zmažte a začnite písať!

Na tomto mieste sa chceme úprimne poďakovať za neoceniteľnú odbornú pomoc všetkým, ktorí akoukoľvek mierou a formou prispeli k tomu, aby predložená stránka mohla uzrieť svetlo sveta i internetu.

Comment here